PROGRAM SZCZEGÓŁOWY W PRZYGOTOWANIU
11.08
PIĄTEK
KUNDALINI YOGA
Marek Apollo Miedziewski
SALA POD ORŁEM
8:15 - 9:45 CEREMONIA KAMBO
Marek Apollo Miedziewski
SALA POD ORŁEM
WARSZTATY Z PIEŚNIAMI MEDYCYNY
Siti Naturaleza
MALOCA
O MIŁOŚCi
Krzysztof Dziwny i Wiktoria Mirosław
OTORONGO
MUZYCZNA EKSPRESJA DUSZY
Bożka
SALA POD ORŁEM
WARSZTATY FILCOWANIA WEŁNY NATURALNEJ
Giovana Lobo
SALA POD JELENIEM
HARFA SZCZĘKOWA – DŹWIĘKI DŻUNGLI
Tannyfa
AKASHA
FLOW ARTS + OGIEŃ
Kasia Urmanowicz
OGNISKO GŁÓWNE
ODKRYJ W SOBIE SMOKA - TWORZENIE MASEK
Agata Żukiewicz
NAMIOT
DZIECIĘCY KRĄG
ŻÓŁWIKOWO
CEREMONIA OFIAROWANIA MATCE ZIEMI
Roxana Campos Araya
MALOCA
TEMAZCAL
Tomas Perez
SZAŁAS POTÓW
TEATR MAGICZNYCH BAŚNI
Magda Polkowska plus Goście
MALOCA
KONCERT MEDYTACYJNY
Łukasz Med EL Coyotee
MALOCA
CEREMONIA ANDÓW WACHUMA
Yari i Paula
OTORONGO
12.08
SOBOTA
KUNDALINI YOGA
Marek Apollo Miedziewski
SALA POD ORŁEM
BIEG TRANSOWY
Mirek Rutkowski
JEZIORO I LAS
8:15 - 9:45 CEREMONIA KAMBO
Marek Apollo Miedziewski
SALA POD ORŁEM
RADOŚĆ DOTYKU
Krzysztof Fabijański
MALOCA
UWOLNIJ SWÓJ ODDECH - SESJA BREATHWAVE
Weronka Sacha
OTORONGO
WARSZTATY ŚNIENIA
Daniel i Molly
SALA POD ORŁEM
WARSZTATY Z ROŚLINAMI W TERENIE
Kuba Babicki
LAS I ŁĄKA
NATURA RYTMU I BĘBNY OBRĘCZOWE
Xenia Uranowa
AKASHA
KRĄG PIEŚNI
Ania i Aram
NAMIOT
ODKRYJ W SOBIE SMOKA - TWORZENIE MASEK
Agata Żukiewicz
NAMIOT
DZIECIĘCY KRĄG
ŻÓŁWIKOWO
CEREMONIA CACAO
Siti Naturaleza
MALOCA
HULA HOOP FLOW
Kasia Urmanowicz
MALOCA
GATHERING OF PRESENCE - KONCERT
Marlen Martha Maria i Luis Paniagua plus Goście
MALOCA
DREAMING MUSHROOM CEREMONY
Daniel i Molly
SALA POD ORŁEM
CEREMONIA YOPO
Tomas Perez
OTORONGO
13.08
NIEDZIELA
KUNDALINI YOGA
Marek Apollo Miedziewski
SALA POD ORŁEM
8:15 - 9:45 CEREMONIA KAMBO
Marek Apollo Miedziewski
SALA POD ORŁEM
BODY LAB - CIAŁO POSZUKUJĄCE
SzurSure Performative Group
MALOCA
RUSZ BIODRA
Marta Mróz-Goncalveš
OTORONGO
ANNA MARIA MAGDALENA - ARCHETYP SEKSUALNOŚCI
Ania Spittal - Dziewanna
SALA POD ORŁEM
KUCHNIA TROPIKALNA - KULINARNE WARSZTATY NATURALNE. Część 2
Giovana Lobo
SALA POD JELENIEM
HARFA SZCZĘKOWA – DŹWIĘKI DŻUNGLI- WARSZTATY
Tannyfa
AKASHA
ODKRYJ W SOBIE SMOKA - TWORZENIE MASEK
Agata Żukiewicz
NAMIOT
DZIECIĘCY KRĄG
ŻÓŁWIKOWO
15 - 17
CEREMONIA ZAKOŃCZENIA FESTIWALU
MALOCA
POŻEGNANIA, SKŁADANIE NAMIOTÓW, UPRZĄTNIĘCIE TERENU, WYJAZD
7 - 8:15
10 - 13
15 - 18
20 - DO NOCY
8:30 - 9:45 ŚNIADANIE
13:30 - 14:30 OBIAD
18 - 19:30 KOLACJA
8.08
WTOREK
KUNDALINI YOGA
Marek Apollo Miedziewski
SALA POD ORŁEM
8:15 - 9:45 CEREMONIA KAMBO
Marek Apollo Miedziewski
SALA POD ORŁEM
WARSZTATY WOLNOŚCI WEWNĘTRZNEJ
Krzysztof Dziwny Gojtowski
MALOCA
RUSZ BIODRA
Marta Mróz-Goncalveš
OTORONGO
WARSZTATY PRACY Z GŁOSEM
Luis Paniagua
SALA POD ORŁEM
KUCHNIA TROPIKALNA - KULINARNE WARSZTATY NATURALNE Część 1
Giovana Lobo.
SALA POD JELENIEM
“GUITARRA DE MEDICINA”
WARSZTATY GITAROWE
Jorge Currea
AKASHA
ODKRYJ W SOBIE SMOKA - TWORZENIE MASEK
Agata Żukiewicz
NAMIOT
DZIECIĘCY KRĄG
ŻÓŁWIKOWO
HISTORIE Z KOLUMBIJSKIEJ DŻUNGLI
Rodzina Evajuanoy
MALOCA
SELVA - KONCERT MUZYKI KOLUMBIJSKIEJ
Juan Pablo Evajuanoy
MALOCA
TEMAZCAL DLA KOBIET
Tlalli Iyollo - Katherina
SZAŁAS POTÓW
LATYNOSKIE RYTMY - TANIEC
Vanessa Salazar
MALOCA
VOZ DE LA TIERRA - KONCERT
Danza Colibri
MALOCA
CEREMONIA MEDYCYNY AMAZONII
Pedro Colares
OTORONGO
9.08
ŚRODA
KUNDALINI YOGA
Marek Apollo Miedziewski
SALA POD ORŁEM
8:15 - 9:45 CEREMONIA KAMBO
Marek Apollo Miedziewski
SALA POD ORŁEM
KREACJA PIEŚNI MEDYCYNY
“MUSICA MEDICINA”
Danza Colibri
MALOCA
W RYTMIE ZIEMI - BIOTANIEC ETNICZNY
Vanesa Alexandra Salazar Silvestre
OTORONGO
MENBODY SPIRIT - MOJE GRANICE
Michał Mejran
SALA POD ORŁEM
WARSZTATY
BĘBNIARSKIE
Rafał Wyszyński
AKASHA
FLOW ARTS + OGIEŃ
Kasia Urmanowicz
OGNISKO GŁÓWNE
ODKRYJ W SOBIE SMOKA - TWORZENIE MASEK
Agata Żukiewicz
NAMIOT
DZIECIĘCY KRĄG -
PODRÓŻ DO KRAINY PIĘKNA
(dla dzieci)
Rima Sadurska
ŻÓŁWIKOWO
CACAO CEREMONY
Tlalli Iyollo -
Katherina i Irving
MALOCA
WIND OF ANDES - KONCERT
Yari i Paula
MALOCA
CEREMONIA MEDYCYNY KOLUMBIJSKIEJ
Grupa Evajuanoy
OTORONGO
10.08
CZWARTEK
KUNDALINI YOGA
Marek Apollo Miedziewski
SALA POD ORŁEM
8:15 - 9:45 CEREMONIA KAMBO
Marek Apollo Miedziewski
SALA POD ORŁEM
PIEŚNI MEDYCYNY
Yari i Paula
MALOCA
UWOLNIJ SWÓJ ODDECH - SESJA ODDECHOWA
Weronka Sacha
OTORONGO
WARSZTATY ŚNIENIA
Daniel i Molly
SALA POD ORŁEM
INTELIGENCJA ROŚLIN
I LUDZKA ŚWIADOMOŚĆ - WYKŁAD
Kuba Babicki
SALA POD JELENIEM
ENSEGRITY - MAGICZNE KROKI CASTANEDY
Łukasz Med EL Coyotee
AKASHA
ODKRYJ W SOBIE SMOKA - TWORZENIE MASEK
Agata Żukiewicz
NAMIOT
DZIECIĘCY KRĄG
ŻÓŁWIKOWO
BAŚNIE LUDÓW ZIEMI
Magda Polkowska
MALOCA
TEMAZCAL DLA PANÓW
Tlalli Iyollo - Irving
SZAŁAS POTÓW
HULA HOOP FLOW
Kasia Urmanowicz
MALOCA
MEDICINE MUSIC JOURNEY -
KONCERT
Siti Naturaleza
MALOCA
HARFA SZCZĘKOWA – DŹWIĘKI SZCZĘŚCIA
Tannyfa
MALOCA
CEREMONIA CZTERECH TYTONI
Tomas Perez
OTORONGO
7 - 8:15
10 - 13
15 - 18
20 - DO NOCY
8:30 - 9:45 ŚNIADANIE
13:30 - 14:30 OBIAD
18 - 19:30 KOLACJA
4.08
PIĄTEK
PRZYJAZD, PARKOWANIE,
ROZBICIE NAMIOTÓW
CEREMONIA ROZPOCZĘCIA FESTIWALU W TRADYCJI HUNI KUIN
Kayatibu Group
MALOCA
KONCERT HUNI KUIN
MEDICINE MUSIC
Kayatibu Group
MALOCA
5.08
SOBOTA
KUNDALINI YOGA
Marek Apollo Miedziewski
SALA POD ORŁEM
8:15 - 9:45 CEREMONIA KAMBO
Marek Apollo Miedziewski
SALA POD ORŁEM
BODY LAB - CIAŁO POSZUKUJĄCE
SzurSure Performative Group
MALOCA
O MIŁOŚCI
Krzysztof Dziwny i Wiktoria Mirosław
OTORONGO
POWRÓT DO SWOJEGO WNĘTRZA - WARSZTATY AUTOMASAŻU
Patryk Kozaczuk
SALA POD ORŁEM
WARSZTATY BĘBNIARSKIE
Rafał Wyszyński
SALA POD JELENIEM
COPALERA - PODSTAWY OKADZANIA
Roxana Campos Araya
AKASHA
ODKRYJ W SOBIE SMOKA - TWORZENIE MASEK
Agata Żukiewicz
NAMIOT
DZIECIĘCY KRĄG
ŻÓŁWIKOWO
OPOWIEŚCI BRAZYLIJSKIEJ DŻUNGLI
HUNI QUIN- TAŃCE, ŚPIEWY I MALOWANIE CIAŁA
Kayatibu Group
MALOCA
SOUND JOURNEY - KONCERT
Pedro Collares
MALOCA
6.08
NIEDZIELA
KUNDALINI YOGA
Marek Apollo Miedziewski
SALA POD ORŁEM
BIEG TRANSOWY
Mirek Rutkowski
JEZIORO I LAS
8:15 - 9:45 CEREMONIA KAMBO
Marek Apollo Miedziewski
SALA POD ORŁEM
BODY LAB - CIAŁO POSZUKUJĄCE
SzurSure Performative Group
MALOCA
TENSEGRITY - MAGICZNE KROKI CASTANEDY
Łukasz Med EL Coyotee
OTORONGO
MENBODY SPIRIT - ZŁOŚĆ
Michał Mejran
SALA POD ORŁEM
KOMUNIKACJA BEZ PRZEMOCY
Rafał Wyszyński
SALA POD JELENIEM
KRĄG PIEŚNI
Ania i Maciek
AKASHA
ODKRYJ W SOBIE SMOKA -
TWORZENIE MASEK
Agata Żukiewicz
NAMIOT
DZIECIĘCY KRĄG
ŻÓŁWIKOWO
DANCES OF UNIVERSAL PEACE
Roxana Campos Araya
MALOCA
TEMAZCAL
Pedro Colares
SZAŁAS POTÓW
MEDICINE SONGS - KONCERT
Loli Cosmica
MALOCA
CEREMONIA MEDYCYNY DŻUNGLI -NIXIE PAE
Kayatibu Group
OTORONGO
7.08
PONIEDZIAŁEK
KUNDALINI YOGA
Marek Apollo Miedziewski
SALA POD ORŁEM
8:15 - 9:45 CEREMONIA KAMBO
Marek Apollo Miedziewski
SALA POD ORŁEM
RADOŚĆ DOTYKU
Krzysztof Fabijański
MALOCA
KRĄG PIEŚNI MEDYCYNY
Pedro Colares
OTORONGO
WIROWANIE DERWISZÓW
Roxana Campos Araya
SALA POD ORŁEM
NATURA RYTMU I BĘBNY OBRĘCZOWE
Xenia Uranowa
SALA POD JELENIEM
KRĄG KOBIECY
Katherina
AKASHA
ODKRYJ W SOBIE SMOKA -
TWORZENIE MASEK
Agata Żukiewicz
NAMIOT
DZIECIĘCY KRĄG
ŻÓŁWIKOWO
CEREMONIA SACRED CACAO
Loli Cosmica
MALOCA
AFRO-BRAZYLIJSKIE RYTMY- TANIEC
Marta Mróz-Goncalveš
MALOCA
FLYING JEWELS - KONCERT
Marlen Martha Maria i Luis Paniagua
MALOCA
7 - 8:15
10 - 13
15 - 18
20 - DO NOCY
8:30 - 9:45 ŚNIADANIE
13:30 - 14:30 OBIAD
18 - 19:30 KOLACJA
PROGRAM 2024 W PRZYGOTOWANIU
Czas ZIELONYCH KRĘGÓW to wydarzenie ukierunkowane na Rozwój. Udział w 9-dniowym programie umożliwia skorzystanie w pełni z mocy transformującej energii kreowanej
w trakcie Festiwalu.
Ponieważ jednak niektórzy z Was przybędą tylko na 3 lub 6 dni, ułożyliśmy program w ten sposób, by w każdym pakiecie skorzystać można było z warsztatów pracy z głosem, z ciałem, z tańcem, koncertów, szałasu potów i ceremonii.